Внаслідок масштабних пожеж у Хакасії загинуло 23 людини

  Через масштабні пожежі на півдні Сибіру, у Хакасії, щонайменше загинуло 23 людини, іще майже 900 осіб звернулося за медичною допомогою.

  Крім того, 43 людини перебуває у тяжкому стані, серед них – троє дітей.

  Вогонь вирував на території 34-ох населених пунктів у шести районах республіки. Пошкоджено близько 1300 житлових будинків.

  У Хакасії сьогодні оголосили день жалоби за загиблими.

  Нагадаємо, пожежа розпочалася через спалювання сухої трави, яке вийшло з-під контролю й охопило шість районів республіки. Через сильний вітер та посушливу погоду вогонь блискавично поширився на сотні гектарів.

  На боротьбу зі стихією кинули 5 тисяч вогнеборців, із неба їм допомагала спецавіація. Більш ніж за двадцять годин пожежним вдалося локалізувати майже всі великі осередки полум'я в Хакасії

  Слідчі органи Хакасії за фактом пожежі та загибелі людей порушили п'ять кримінальних справ за статтею "халатність". Проти кого висунуть звинувачення – поки не повідомляють. Відомо, що винуватцям загрожує до семи років позбавлення волі.

  Тим часом у Хакасії пожежники намагаються локалізувати останні осередки вогню: горять іще дві ділянки лісу площею в 5 гектарів.

  Усім постраждалим влада обіцяє звести тимчасове житло, щоправда, його будівництво триватиме аж 5 місяців. Особи, у яких згоріло житло наразі змушені жити в пунктах тимчасово розміщення. 

  Попередній матеріал
  Вчені створили карту, що демонструє розподіл "темної матерії"
  Наступний матеріал
  Україна почала закачувати газ у підземні сховища

  Росія палає: масштабні пожежі в Хакасії

  Пожежі у Хакасії знищили 1300 будинків у 42-х населених пунктах - оновлені дані

  Причиною масових пожеж в Хакасії став підпал трави – МНС Росії

  Сибірський журналіст опублікував фотографії моторошних наслідків пожежі в російській Хакасії