ВКонтакте / Русский Правильный Сектор

Влада РФ кинула за ґрати творця "Російського правого сектору"

  За створення групи у соцмережі під назвою "Російський правий сектор" чоловіка засудили до двох з половиною років тюрми.

  У Санкт-Петербурзі засудили до двох років і семи місяців ув'язнення творця групи "Російський правий сектор" у соцмережі, передає "Медуза". Максима Калиниченка судили за "заклики до екстремістської діяльності". Раніше він уже отримував умовні терміни за заклики до акцій протесту ("масових заворушень") і до опору поліції ("насильства щодо поліцейських").

  Російський суд дійшов висновку, що на волі Калиниченко не виправити, тому дав йому реальний термін. За офіційними даними, "підсудний повністю визнав свою провину і вибачився "за той збиток, який завдав російській державі своїми висловлюваннями".

  У дебатах путінська прокуратура просила кинути чоловіка за грати на 4 роки, враховуючи раніше отриманий Калиниченком умовний термін за "заклики до масових заворушень" у 2011 році. У 2013 році його засудили до двох з половиною років умовного терміну за заклики до насильства стосовно поліцейських.

  Нагадаємо, зараз російська Держдума розглядає закон про дозвіл поліції стріляти по натовпу і по жінках "без видимих ознак вагітності".

  Попередній матеріал
  У навчаннях в Україні візьмуть участь британські військові
  Наступний матеріал
  Британський фотограф створює неймовірні картини з їжі