topnews.name

Влада Франції заявляє, що попередила теракт в Орлеані

  Французька влада запобігла теракту, що мав статися минулого тижня в Орлеані.

  Про це сьогодні, 22 грудня, заявив міністр внутрішніх справ Франції Берна Казньов під час робочої поїздки до Тулузи, повідомляє "Укрінформ".

  "Терористи планували здійснити теракт у районі Орлеана минулого тижня. Ми запобігли цій спробі. У результаті вчасно проведених дій арештовано двох громадян Франції, які підтримували контакти з радикальними ісламістами з Сирії. 19 грудня їм висунуто обвинувачення", - зазначив він.

  За словами міністра, обидва терористи чоловічої статі у віці 20 та 24 років. Молодший з них не мав жодних правопорушень, натомість старший вже стояв на обліку поліції за порушення закону. Обидва французи мають іноземне походження: батьки одного родом з Марокко, іншого - з Того.

  Казньов також повідомив, що після 13 листопада цього року з Франції було депортовано 3 тис. 414 осіб, з яких 414 становили загрозу безпеці та громадському порядку. За його словами, виявлення такої кількості порушників стало можливим завдяки запровадженню контролю на внутрішніх кордонах Франції, що за чинних умов дозволяє Шенгенська угода.

  Нагадаємо, ввечері 13 листопада в Парижі було здійснено низку терактів. Від нападів загинули 129 людей, поранені - 352. За даними поліції, постраждали громадяни 12 країн.

  Попередній матеріал
  Радник Порошенка: Наслідки неухвалення бюджету для України будуть катастрофічними
  Наступний матеріал
  Росія погрожує США власними санкціями
  Теги:
  Loading...