ruposters.ru

Віце-спікер Держдуми закликав Медведєва заборонити Windows 10

  Віце-спікер російської Держдуми Микола Левич звернувся до прем'єр-міністра РФ Дмитра Медведєва з пропозицією заборонити використання операційної системи Windows 10.

  Як повідомляє BBC Russian, депутат домагається "повної заборони на використання операційної системи Windows 10 в органах державної влади, державних компаніях, державних наукових і дослідницьких структурах". Представника "Справедливої ​​Росії" насторожило те, що Microsoft буде реєструвати особисті та контактні дані користувачів, збирати паролі, підказки по паролях та інші дані, що відносяться до безпеки і використовувані для перевірки автентичності та доступу до облікових записів.

  У зверненні, опублікованому на офіційному сайті "Справедливої ​​Росії", також підкреслюється, що корпорація планує збирати номери і захисні коди кредитних карток, IP-адреси, контактні дані інших осіб, інформацію про місцезнаходження пристроїв.

  Microsoft раніше уже заявляла про те, що подібні звинувачення в порушенні конфіденційності інформації користувачів Windows базуються на хибних припущеннях.

  Нагадаємо, раніше митна служба РФ запропонувала запровадити покарання позбавленням свободи на термін до 12 років за незаконне ввезення до країни великих партій продуктів харчування і сільського господарства, до яких Росія запровадила контрсанкції.

  Попередній матеріал
  Українському консулу дозволили зустрітися з Савченко в День Незалежності
  Наступний матеріал
  На Київщині у двох районах стартував експеримент із реформування міліції (фото)
  Теги:
  Loading...