gov.kg

Віце-президент Бундестагу на знак протесту відмовився від візиту до Росії

  Віце-президент німецького Бундестагу Йоганнес Зінґгаммер відмовився від запланованого візиту до Росії на знак протесту проти заборони на в'їзд до РФ німецькому депутатові Карлу-Ґеорґу Вельманну.

  Віце-президент німецького Бундестагу Йоганнес Зінґгаммер відмовився від здійснення запланованого візиту до Росії, передає видання DW.DE, посилаючись на повідомлення інформагенції dpa. Причиною відмови стала заборона на в'їзд на територію Росії німецькому депутатові Карлу-Ґеорґу Вельманну напередодні.

  "Як віце-президент німецького Бундестагу я не можу погодитися з тим, що моєму парламентському колезі в московському аеропорту без причини відмовляють у в'їзді", - заявив Зінґгаммер мотиви цього рішення і додав, що у Росії в нього була запланована низка зустрічей з російськими дипломатами.

  Нагадаємо, що у понеділок стало відомо про те, що російські прикордонники відмовили у в'їзді на територію РФ депутатові Бундестагу, експерту фракції ХДС/ХСС із зовнішньої політики та голові Німецько-української парламентської групи Карлу-Ґеорґу Вельманну. По поверненні до Берліна він розповів журналістам, що відбув до Москви на запрошення в участі у "переговорах щодо майбутнього України, де мало б особливо йтися про залучення Росії".

  Попередній матеріал
  НАТО має багато доказів присутності російських військових на Сході України – Столтенберг
  Наступний матеріал
  Протягом трьох днів авто Спільного центру двічі потрапляло під обстріли - прес-центр АТО

  РФ відмовила у в'їзді голові німецько-української групи у Бундестазі

  Російське МЗС відмовляє своїх громадян їхати за кордон, залякуючи викраденням спецслужбами США

  На зустрічі в Мінську російські генерали відмовились від захоплених під Щастям ГРУшників - Геращенко

  Влада Москви не пустить ветеранів без запрошень на парад до 70-річчя Перемоги