tatar-duslyk.ru

Віце-прем'єр РФ поїхав до Європи не зважаючи на санкції

  Віце-прем'єр РФ Дмитро Рогозін, попри заборону на видачу йому віз, з'явився у Норвегії та відвідав архіпелаг Шпіцберген на своєму шляху до Північного полюса у складі експедиції.

  Про це повідоми у своєму Twitter колишній глава МЗС Швеції Карл Більдт, повідомляє видання "Українська Правда".

  Рогозін, якого включено у санкційні списки США, прибув до адміністративного центру Шпіцбергена, відвідав російське селище Баренцбург і розташоване там підприємство "Арктікуголь".

  У повідомленні йдеться, що у свою чергу МЗС Норвегії заявив, що просить від російської сторони пояснень через поїздку заступника голови уряду РФ на Шпіцберген, повідомляє BarentsObserver.  Також МЗС Норгвегії розгляне посилення правил на в'їзд, які торкатимуться архіпелагу.

  Представник МЗС Норвегії Фруде Андерсен заявив, що приїзд Рогозіна на Шпіцберген не порушує закон, проте він "прикрий" на тлі анексії Криму та пов'язаних з ним санкцій проти РФ.

  Зазначається, що норвезькі дипломати заявили російському посольству в Осло, що фігуранти списку санкцій "небажані" на Шпіцбергені.

  На заклик Норвегії дати пояснення щодо такого візиту, Рогозін у своєму Twitter прокоментував так: "Після бійки кулаками не махають". 

  Попередній матеріал
  Російські хакери намагалися отримати дані стосовно санкцій Заходу - ЗМІ
  Наступний матеріал
  Українець намагався вивезти до Росії iPhone на мільйон гривень

  У разі ескалації конфлікту на Донбасі, санкції проти Росії треба посилити - МЗС Естонії

  Обама закликав ЄС зберегти санкції проти Росії

  Санкції Заходу проти Росії вже суттєво вплинули на її економіку - США

  Данія готова посилити санкції проти Росії