Фото blognews.am

Вірменія схвалила перехід до парламентської форми правління - дані ЦВК

  Центральна виборча комісія Вірменії опрацювала бюлетені з усіх 1997 виборчих комісій, де пройшло голосування на референдумі з конституційних реформ, що передбачає перехід на парламентську форму правління.

  За даними ЦВК Вірменії, за конституційні зміни проголосували 63,35% виборців, проти - 32,35%,повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".

  Явка на виборах склала 50,51%. За день до референдуму загальна кількість виборців у Вірменії становила 2 млн 550 тис. 323 громадян. Документ вважається прийнятим, якщо за нього висловилися понад 50% громадян, які брали участь у голосуванні.

  Тим часом опозиційна партія "Вірменський національний конгрес" заявила про фальсифікації на референдумі з конституційних реформ.

  "Влада Вірменії застосувала весь арсенал фальсифікацій. Були й вкидання бюлетенів, і насильство, і перешкоджання роботі комісій, і повторні голосування. За нашими достовірним даними, обсяг фальсифікацій досягає 500 тис. голосів", - заявив керівник парламентської фракції опозиційної партії "Вірменський національний конгрес" Левон Зурабян.

  Нагадаємо, в вересні у вірменській столиці Єревані кількасот активістів заблокували проспект Баграмяна: вимагали скасувати підвищення цін на електроенергію на 16%.

  Попередній матеріал
  Порошенко анонсував засідання Стратегічної ради на рівні президентів України і Туреччини
  Наступний матеріал
  Порошенко привітав юдеїв України з нагоди Хануки