Джавелін фото ТСН

Військовий експерт США: ненадання Україні високоточної протитанкової зброї - велика помилка Заходу

Велика дурниця західних політиків - це ненадання Збройним силам України достатньої кількості високоточної протитанкової зброї.

Про таке в ефірі безстрокового телемарафону "Україна понад усе" на "5 каналі" заявив американський військовий експерт Філіп Карбер.

"Велика дурниця західних політиків – коли вони кажуть, що вони підтримують Україну, але не можуть надати протитанкову зброю, адже це спровокує подальшу ескалацію. Якби вони їздили на передову, а не стояли перед телекамерами в Києві, вони б зрозуміли, що тут точиться велика гібридна війна, і з одного боку все порушуються, з іншого має бути оборона. Україні потрібно на цілий рік вперед надати протитанкову зброю", – наголосив експерт.

Окрім того, Карбер зазначив, що українці мають пишатися своєю армією, яка стримує російського агресора на Сході країни.

"Найбільш вбивча українська зброя – це українські солдати. Я щойно з передової, не вперше там був і хочу сказати, що українці мають пишатися своїми воїнами. Українські командири бригад, одні з найкращих в світі, я би з нами дружив і пошив би розвідку будь-куди. Україна має більше платити цим людям", – зазначив експерт.

"В Америці казали, що українським військовим знадобиться 6 тижнів, щоб навчитись користуватись радарами, але українцям вистачило тижня, щоб вивезти все це на передову, і вони били набагато влучнішими, ніж ми це робили. Українські вояки дуже розумні, сміливі і швидко вчаться, але їм потрібні засоби для бою. Найбільше потрібна протитанкова зброя – це єдиний спосіб, щоб убезпечитись від порушень припинення вогню", – додав Карбер.

Попередній матеріал
Унаслідок потужного торнадо в Мексиці загинуло щонайменше 13 людей
Наступний матеріал
Україна була близька до закінчення АТО влітку минулого року, але завадило російське вторгнення - нардеп

Ізраїль погрожує надати Україні новітню зброю у відповідь на продаж Ірану російських С-300

США можуть надати українським військовим безпечні засоби зв'язку

Обамі залишилося лише поставити підпис під рішенням надати Україні летальну зброю - Парубій

Сенат США одноголосно ухвалив резолюцію із закликом надати Україні зброю