Війни проти Росії немає, однак є спроба стримати її розвиток - Путін

  Росію не влаштовує світовий порядок з одним безумовним лідером, який вважає, що йому можна все, а іншим тільки те, що він дозволить.

  Про це на з'їзді Федерації незалежних профспілок Росії в Сочі заявив президент РФ Володимир Путін, передає "Інтерфакс-Україна".

  "З приводу того, що проти нашої країни ведеться війна. Війни, слава богу, немає. Але, точно абсолютно, є спроба стримати наш розвиток різними засобами, є спроба "замилити" існуючий, що склався за останні десятиліття після розвалу Радянського Союзу світопорядок на чолі з одним безумовним лідером, який хоче в якості такого і залишитися", - сказав Путін.

  Він також додав: "Вважаючи, що йому можна все, а іншим можна те тільки, що він дозволить, і тільки в його інтересах. Такий світопорядок Росію ніколи не влаштує".

  Путін також наголосив, що західні санкції завдають певної шкоди Росії, проте не можуть бути ефективними відносно такої країни, як РФ.

  "Ті спроби, які робляться, в тому числі з так званими санкціями, зрештою, я думаю, що вони нікому радості не принесуть... Щодо такої країни, як наша, вони точно не можуть бути ефективними, хоча завдають нам певні збитки та шкоду, і ми повинні це зрозуміти і, розуміючи це, повинні підвищувати свій рівень суверенітету, в тому числі у сфері економіки", - наголосив очільник Кремля.

  "

  Попередній матеріал
  Порошенко, Меркель і Байден домовились про спільну трансатлантичну позицію щодо конфлікту на Донбасі
  Наступний матеріал
  За 10 днів із Дебальцевого евакуювали 4,5 тис. мирних мешканців

  Меркель, Олланд і Путін домовилися доопрацювати Мінські домовленості

  Путіна цікавить коридор до Криму і зміна влади в Києві – нардеп

  Після зустрічі із Путіним Меркель і Олланд можуть прийняти неприйнятне для України рішення – Дещиця

  Путін заманює до співпраці прем’єра Греції