zawr.ru

Війна Путіна з сиром спричинила хвилю "тролінгу" у соцмережах

Хештег #РоссияЖжет увійшов у топ Twitter, у Facebook з’явилося безліч "фотожаб" щодо війни з санкційними харчами, а у YouTube росіяни спалюють шматочки їжі "на підтримку влади".

Знищення продуктів у Росії викликало бурхливу реакцію в соціальних мережах. Хештег #РоссияЖжет, яким користувачі маркують своє ставлення до знищення "санкційних" продуктів, увійшов до числа найпопулярніших в сервісі мікроблогів Twitter.

Під цим хештегом розміщені записи, в яких користувачі та деякі ЗМІ викладають фотографії першої партії знищених сирів, нелегально ввезених в країну, карикатури та "фотожаби" з висміюванням дій путінського режиму, а також курйозні новини, які йдуть урозріз з панівним у РФ пропагандистським трендом.

Серед іншого, користувачі репостять новину про курйозний випадок на білорусько-російському кордоні в селі Долосци Псковської області. Водій вантажівки, який перевозив 1,5 тонни томатів через кордон, дізнався про їхнє можливе знищення - тож викрав автомобіль з продукцією та утік назад назад до Білорусі. При цьому джерелом крамольної новини стала сама прес-служба Россільгоспнагляду.

Дехто підійшов до ситуації ще креативніше. Наприклад, журналіст з Нижньовартовська провів власну акцію зі спалення "санкційного" сиру і хамону, та розмістив відео акції в YouTube. На оприлюднених кадрах чоловік нарікає на те, що, на жаль, у місті немає пересувних крематоріїв і доводиться спалювати їжу кустарним методом. Він додає: "У мене дуже мало грошей, я б це все і сам з'їв. Але виділив, купив це, щоб спалити, бо я підтримую (Путіна – Ред.), і ми піднімемо Росію колись з колін". Хамону журналіст у Нижньовартовську не знайшов, тож замість нього знищив шматок свинини, а от сир здобув, однак половину з’їв у процесі підготовки. В одній із соціальних мереж, де викладено ролик, городяни обговорюють, чи зрозуміють росіяни такий тонкий "тролінг", або ж приймуть його за чисту монету.

Попередній матеріал
ЄС покладає на Польщу основні надії в реалізації своїх інтересів на Сході – експерт
Наступний матеріал
Президент затвердив антикорупційні зміни до законодавства
Теги:
Loading...