tsn.ua

Вашингтон включив Росію до списку країн, які недостатньо борються із торгівлею людьми

  Держдепартамент США опублікував свою щорічну доповідь, присвячену боротьбі з торгівлею людьми у світі.

  Як повідомляє "Радіо Свобода", автори доповіді розділили країни на три категорії згідно з докладеними ними зусиллями у сфері боротьби з торгівлею людьми. До першої групи входять країни, які ведуть активну боротьбу з торгівлею людьми і повністю відповідають необхідним стандартам у цій галузі, до другої – країни, які частково відповідають цим стандартам, і до третьої - не вживають достатніх зусиль у боротьбі з торгівлею людьми і не відповідають мінімально необхідним стандартам. У доповіді наголошується, що упродовж 90 днів з дня публікації доповіді президент США Барак Обама повинен ухвалити рішення про те, чи вводити санкції щодо держав, які увійшли до третьої групи.

  Росія, Білорусь, Таїланд, Іран, Лівія, Венесуела, КНДР, Південний Судан та низка інших країн увійшли до третьої групи. Загалом до неї включено 23 держави. Росія з 2013 року перебуває у групі країн третьої категорії. Цього року Держдепартамент підвищив рейтинг Куби та Малайзії з третього рівня до другого. До другої категорії також входять Україна, Азербайджан, Узбекистан, Туркменістан та Китай.

  Серед країн, які ведуть активну боротьбу з торгівлею людьми – США, Велика Британія, Німеччина, Франція, Вірменія. За даними правозахисників, жертвами торгівлі людьми у світі є понад 20 мільйонів людей. Вони працюють переважно у гірничій промисловості, будівництві, секс-індустрії та сфері побутового обслуговування. 

  Річний звіт Держдепартаменту США був оприлюднений через тиждень по тому, як Куба і США офіційно відновили дипломатичні відносини після десятиліть ворожнечі. 

  Попередній матеріал
  Найбільш нагальними об'єктами інфраструктури на Донбасі, що підлягають відновленню, є водогони - Черниш
  Наступний матеріал
  Генштаб: Загостренню ситуації у Щасті сприяла паніка у соцмережах