flickr.com/tintin007

Вашингтон послабив санкції проти Куби

  Влада США скасувала деякі обмеження щодо Куби у сфері торгівлі, подорожей та зв'язку.

  Американці тепер вперше за понад 50 років зможуть відкривати бізнес на Кубі, послаблені також обмеження на подорожі до країни та обмеження на грошові перекази. 17 вересня Куба призначила свого першого за 54 роки посла у США. Хто стане новим послом США у Гавані, поки що не оголошено.

  Рішення про відновлення дипломатичних відносин між країнами ухвалили в липні. У серпні Кубу відвідав з офіційним візитом держсекретар Джон Керрі. Він став першим з 1945 року американським політиком такого рангу, який приїхав на Кубу. У посольстві у Гавані підняли американський прапор, який був опущений морськими піхотинцями США в 1961 році.

  Сполучені Штати і Куба оголосили про намір відновити дипломатичні відносини в грудні минулого року і після тривалих переговорів 20 липня знову відкрили посольства у Вашингтоні і Гавані. Крім цього адміністрація Обами виключила Кубу з американського списку держав-спонсорів тероризму і послабила деякі обмеження в двосторонній торгівлі. Повністю ж скасувати ембарго, що діє вже більше 50 років, може тільки Конгрес США.

  Попередній матеріал
  Зовнішній борг України зріс до $127 млрд
  Наступний матеріал
  Муженко відправив у зону АТО 20 військових комісарів, на яких "були нарікання у суспільстві"
  Теги:
  Loading...