expres.ua

В ЄС заявили про готовність посилити санкції проти Росії

  Євросоюз готовий посилювати тиск на Росію в разі погіршення ситуації на Сході України.

  Про це заявив голова представництва ЄС в РФ Вігаудас Ушацкас, передає "Интерфакс".

  "Європейський союз готовий вжити подальших заходів у разі погіршення обстановки - третій елемент рішень, прийнятих міністрами закордонних справ минулого тижня. Внаслідок цього розпочато роботу з підготовки будь-яких відповідних дій, які можуть бути зроблені з боку ЄС з метою виконання Мінського угоди. Подальші кроки будуть залежати від розвитку подій на місці", - сказав європейський політик.

  Він підкреслив, що "це випливає з домовленості глав держав і урядів про те, що "ЄС продовжуватиме курс ", і готовності "прийняти подальші кроки в разі необхідності".

  "На своїй останній зустрічі міністри закордонних справ домовилися продовжити до вересня існуючі обмежувальні заходи, спрямовані проти осіб та організацій, і вирішили додати нові імена до списку на своїй наступній зустрічі в лютому (в даний час ведеться робота в цьому напрямку)", - нагадав Ушацкас, - "Як сказано у висновках Ради, ми очікуємо, що Росія зробить свій вплив, проявить відповідальність і виконає свої зобов'язання за Мінськими угодами. Це відноситься до всіх сторін".

  Попередній матеріал
  Керрі прилетів до Києва
  Наступний матеріал
  Вчора на Донеччині загинуло 6 цивільних осіб, ще 12 - поранено

  Гройсман просить Кабмін надати інформацію щодо санкцій проти Росії

  Санкції проти Росії зберігаються і можуть бути продовжені - Олланд

  ЄС готовий до запровадження нових санкцій проти Росії - Могеріні

  Рішення ЄС про продовження санкцій проти Росії є надзвичайно важливим - АП