5.ua

В ЄС не бояться, що грецька криза перекинеться на інші країни

  Єврозона добре підготовлена до можливого негативного розвитку ситуації, заявив глава Європейського центрального банку Маріо Драгі.

  Країни Єврозони краще, ніж кілька років тому, підготовані до можливих негативних наслідків боргової кризи у Греції, заявив глава Європейського центрального банку Маріо Драгі, повідомляє видання DW.DE.

  "Ми сьогодні краще озброєні, ніж у 2012, 2011 чи 2010-му", - сказав він під час весняного засідання Міжнародного валютного фонду в суботу, 18 квітня, в Вашингтоні.

  Таку думку поділяє і міністр фінансів Франції Мішель Сапен. "Ми точно не в такій ситуації, як чотири чи п'ять років тому", - сказав він.

  У повідомленні йдеться, якщо станеться щось серйозне, це загрожуватиме Греції та її громадянам, але не іншим країнам Єврозони, попередив міністр. "Ми навчилися зводити бар'єри, щоб захищатися", - сказав він і додав, що Європа захистила себе від "турбулентності".

  Як ми уже повідомляли раніше, Міжнародний валютний фонд відмовив Греції у наданні відстрочки на виплату боргів у травні.

  Зазначається, Греція, якій загрожує банкрутство, терміново потребує грошей і водночас мусить виконувати свої зобов'язання перед міжнародними кредиторами. Ліворадикальний грецький уряд кілька місяців поспіль провадить жорсткі переговори з європейськими партнерами та МВФ про умови отримання нових траншів міжнародної фінансової допомоги. Обсяг кредитів, які Греція отримала з 2010 року, становить близько 240 мільярдів євро.

  Попередній матеріал
  Українець намагався вивезти до Росії iPhone на мільйон гривень
  Наступний матеріал
  Президент Франції розповів, про що говоритиме з Путіним у Єревані

  МВФ відмовив Греції у відстрочці погашення боргу

  Греція не просить у РФ грошей і свої фінансові проблеми вирішуватиме у межах ЄС

  У Греції поліція розганяла протестувальників сльозогінним газом і шумовими гранатами

  Прем'єр-міністр Греції прибув до Москви домовлятися про кредити та знижку на газ - ЗМІ