expres.ua

В Туреччині призначено тимчасовий уряд

  Прем’єр-міністр Туреччини Ахмет Давутоглу призначив тимчасовий уряд, який керуватиме країною до позачергових парламентських виборів 1 листопада.

  Президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган затвердив склад уряду, повідомляє "Радіо Свобода". До складу нового уряду, крім кількох міністрів із попереднього складу, ввійшли представники опозиційних націоналістичної і прокурдської партій.

  Зокрема, одним із чотирьох віце-прем’єрів призначений Тугрул Тюркеш, член крайньої правої Партії націоналістичного руху. Ця партія відмовилася ввійти до тимчасового уряду, і тепер його можуть виключити з неї.

  Крім того, міністром у справах Європейського союзу і міністром розвитку стали члени лівої прокурдської Народно-демократичної партії Алі Хайдар Конджа і Мюслюм Доган.

  Також до нового уряду ввійшла вчена Айшен Ґюрджан, яка стане першим в історії сучасної Туреччини членом уряду, що братиме участь у його роботі в ісламській хустці. Її призначено на посаду міністра у справах жіноцтва і родини. 

  Нагадаємо, тиждень тому Ердоган заявив, що призначить дострокові вибори на 1 листопада, бо в парламенті, обраному на попередніх чергових виборах у червні, не вдалося створити урядову коаліцію.

  Попередній матеріал
  Нинішню держслужбу зайнятості фактично розпустять і реорганізують – Розенко
  Наступний матеріал
  За минулу добу загинуло 2 бійців АТО, 3 поранено - Мотузяник
  Теги:
  Loading...