В Сомалі терористи здійснили атаку на столицю держави

  В Сомалі терористи здійснили атаку на столицю держави – Могадішу.

  Про це пише ВВС.

  Як повідомляється, зранку терористи за допомогою самогубця-терориста та підрозділу озброєних людей атакували центр підготовки спецслужбістів у столиці.

  Як повідомляє уряд,атаку було відбито, але троє солдатів загинули. Терористи, які є ісламістами, активізували свої атаки в місяць Рамадан. Вони твердять, що знищили кількох офіцерів спецслужб під час атаки на центр підготовки.

  Після атаки на центр підготовки терористи атакували цивільну будівлю, також використовуючи всі види озброєння. Міністр внутрішніх справ Сомалі в свою чергу заявив, що втрат з боку урядових силовиків немає. Більше того, тіла загиблих терористів з угруповання "Аль-Шабаб" було продемонстровано ЗМІ.

  В Сомалі терористи наразі контролюють  більшість внутрішнього простору країни. Кордони а також узбережжя разом з найбільшими містами, в тому числі столицею Могадішу – контролюють урядові війська, бо ефіопські союзники.

  Попередній матеріал
  Російське Товариство захисту прав споживачів попередило росіян, що за незаконне відвідування Криму можна потрапити до в'язниці
  Наступний матеріал
  У Росії два літаки самовільно вилетіли з аеропорту