В Росії зупиняються заводи Nissan, Hyundai, Toyota і Ford

  Офіційна причина – виробництво йде "на літні канікули".

  Петербурзькі заводи автоконцернів Nissan, Hyundai і Toyota, а також завод Ford у Ленінградській області в липні-серпні зупинять конвеєри на період літніх колективних відпусток, передає "Интерфакс".

  Завод Nissan піде на літні канікули з 11 липня по 2 серпня 2015 року, конвеєр планують запустити 3 серпня.

  "Практика колективних відпусток у літній період існує на всіх заводах компанії Nissan в світі. Під час колективного відпустки будуть проводитися планові роботи з налагодження та обслуговування обладнання і будівель на території підприємства", – виправдовується прес-служба російського підрозділу автоконцерну.

  Колективна відпустка на заводі Hyundai запланована з 20 липня по 2 серпня 2015 року, повідомили в прес-службі заводу. Кажуть, що у цей час на підприємстві буде проводитися налагодження устаткування.

  Пізніше всіх з петербурзьких виробників на канікули піде завод Toyota – колективна відпустка на підприємстві триватиме з 3 по 16 серпня 2015 року.

  На заводі Ford у Всеволожську (Ленінградська область) корпоративна відпустка пройде з 20 липня по 7 серпня 2015 року. Після відпустки на підприємстві обіцяють не вводити раніше анонсований варіант режиму роботи з двома простоями на тиждень.

  Ще один петербурзький автозавод – компанії General Motors – на літні канікули не піде: з березня підприємство здійснює лише великовузлове складання ряду моделей, а з липня виробництво буде взагалі законсервовано.

  Завод GM в Петербурзі випускав моделі Chevrolet Cruze і Opel Astra, але зараз продажі автомобілів Chevrolet масового сегмента і бренду Opel в Росії припиняться.

  Попередній матеріал
  У столиці відкрили інсталяцію з нагоди 70-річчя перемоги над нацизмом
  Наступний матеріал
  У Пакистані розбився гелікоптер із дипломатами на борту, є загиблі

  BMW відкладає будівництво заводу в РФ через кризу

  Бойовики готуються вивезти до Росії обладнання із заводів на Донбасі – Федічев

  Окупанти відібрали у Порошенка Севастопольський морський завод

  Російський завод в Калузі зупинив збірку Peugeot, Citroen і Mitsubishi