kino-teatr.ru

В Росії затримали офіцера МВС із трьома центнерами наркотичного концентрату

  Затриманий офіцер внутрішніх військ МВС РФ Дмитро Гуменецький відомий як актор, що зіграв начальника охорони Саші Бєлого в серіалі "Бригада".

  Як повідомляє Meduza, при обшуку в його гаражі знайшли 280 кілограмів синтетичного концентрату, розфасованого в кілограмові пакети. У російській службі контролю за обігом наркотиків (ФКСН) розповіли, що Гуменецького затримали в рамках операції "Золотий дракон".

  У відомстві поліцейського назвали "знаковою в міжнародній наркоспільноті фігурою". Силовики твердять, що він постачав наркотики по всій Росії. З вилученого у офіцера концентрату, за оцінкою ФКСН, можна виготовити більше семи тонн наркотиків.

  За даними сайту "Кино-Театр", Дмитро Гуменецький окрім серіалу "Бригада" зіграв також у ще одній стрічці про бандитів – "Бумер", та ще у чотирьох стрічках.

  Нагадаємо, в Росії серйозно вважають, що синтетичні наркотики або так звані "спайси" можуть бути використані для організації "кольорових революцій". Про це заявив глава ФСКН Росії Віктор Іванов на нараді керівників органів по боротьбі з наркотиками держав-членів Шанхайської організації співпраці (ШОС)

  Попередній матеріал
  "Океан Ельзи" презентував новий кліп
  Наступний матеріал
  Тука просить Литву допомогти з розмінуванням прифронтових територій Луганській області
  Теги:
  Loading...