фото newtimes.ru

В Росії заблокували сайт видання, яке опублікувало розслідування про доньку Путіна

  Старша донька президента РФ кілька разів змінювала прізвище та є автором монографії "Ідіопатична низькорослість"

  Російське видання The New Times сьогодні опублікувало статтю-розслідування про старшу дочку Путіна – Марію. Однак прочитати матеріал під назвою "Перша донька країни" зараз неможливо – сайт www.newtimes.ru синхронно отримав попередження від "Роскомнадзору" та зазнав потужних DDoS-атак, тому здебільшого не відповідає.

  Як передає Meduza, одночасно з публікацією свого розслідування журнал The New Times отримав попередження за статті "Тільки б не було війни" ще від 16 січня, у якій згадується "Правий сектор" без обов’язкової для російських ЗМІ вказівки, що ця організація "визнана в Росії екстремістською і заборонена". Факт винесення попередження підтвердили і у самому "Роскомнадзорі".

  Разом із цим, сайт перестав відкриватися близько полудня і працює з величезними перебоями. Головний редактор видання Євгенія Альбац заявила агенції РБК, що "на сайт йдуть потужні DDoS-атаки". Востаннє такої масованої атаки видання зазнало після публікації інтерв'ю з опозиціонером і колишнім головою ЮКОСу Михайлом Ходорковським у 2013 році.

  Однак ознайомитись з розслідуванням все-таки можна – завдяки кешу Google, дайджесту від видання Meduza, а також численним передрукам. Окрім того, журналісти та блогери звертають увагу на найцікавіші та найкурйозніші епізоди розслідування, наприклад те, що донька Путіна чомусь активно досліджує "ідіопатичну низькорослість".

  Нагадаємо, першими своє розслідування про старшу доньку Путіна оприлюднила агенція Reuters.

  Попередній матеріал
  Україна не бачить альтернативи Мінським угодам – Порошенко
  Наступний матеріал
  У Києві оголошено епідемію грипу

  Reuters розповів про весілля дочки Путіна

  Розслідування Reuters: Старша дочка Путіна - біомедик

  Reuters провів розслідування про дочку Путіна та її чоловіка-мільярдера