Омск-информ

В Росії побили журналістку за спробу сфотографувати "секретний візит" Шойгу

Офіцер ЗС РФ скрутив дівчину і заштовхав у приміщення контрольного пункту учбового центру ВДВ, у якому минулоріч загинули солдати

Приїзд міністра оборони РФ Сергія Шойгу до Омська виявився дуже засекреченим, передає місцева агенція "Омск-информ". Інформацію про його візит ретельно приховували, але ЗМІ дізнались про приблизний маршрут пересування посадовця. Одним з місць, де чекали Шойгу, виявився сумнозвісний 242-й навчальний центр, де минулого літа в результаті обвалу стін казарми загинули молоді курсанти.

Агенція "Омськ-інформ" направила до місця події (селище Світлий) свого фотокореспондента Тетяну Шакірову, щоб зафіксувати факт прибуття міністра в Омськ. Однак на територію закритої військової установи журналістку, природно, не пустили, і хоч вона стояла на вулиці більш ніж за 100 метрів від КПП, дівчину з камерою в руках вирішили усунути з поля зору Шойгу. Як виявилося, в цей час міністр закінчив огляд 242-го УЦ і вже збирався їхати.

Майор ЗС РФ спочатку командним тоном із лайкою наказав підійти до нього, а потім, коли побачив, що дівчина не біжить щодуху, а спокійно йде назустріч , сильно схопив її за руку і почав заштовхувати в будівлю КПП. Фотограф, яка була на редакційному завданні й представилася військовому, попросила пояснити, з чим пов'язані такі грубі дії. Замість відповіді майор наказав черговому солдату "заштовхувати її швидше". Далі, як повідомили у виданні, "ліквідувавши недоречного журналіста, гордий своїми діями майор почав комусь рапортувати, що все спокійно і чисто. А в цей момент у вікні промайнули ті самі машини, в одній з яких знаходився міністр Шойгу".

Фотограф зажадала у кривдника назвати свою посаду, і почала знімати інцидент на відео. Офіцер не назвався і намагався приховати своє обличчя, але зробити йому це не вдалося. На тілі дівчини залишилося кілька синців. Знімати побої у лікарні і звертатися в поліцію вона не стала, проте редакція вирішила не залишати подію без розголосу. "Бачачи таку поведінку людей в погонах, тим більше, в званні майора, починаєш сумніватися в адекватності (російських – 5.ua) військових", – підсумували пригоду журналісти. Тепер вони очікують на покарання винного майора, а також особисті вибачення фотографу.

/
/
/

Нагадаємо, напередодні у Москві валютні іпотечники перекрили вулицю біля Центробанку РФ, але ненадовго – до приїзду ОМОНу.

Попередній матеріал
Кучма обговорив пошук зниклих безвісти на Донбасі з головою делегації Червоного Хреста
Наступний матеріал
Помер один із організаторів масових вбивств у Сребрениці
Loading...