Радио Свобода

В Росії опозиціонера судять за карикатуру на Медведєва

Прокурор вимагає призначити штраф у 200 000 за перепост "демотиватора" з Медведєвим.

Російський державний обвинувач зажадав оштрафувати на 200 000 рублів члена регіональної ради опозиційної партії ПАРНАС в Чувашії Дмитра Семенова за перепост карикатури на прем’єра РФ, передає Meduza. Сам предмет "злочину" представляє собою тк званий "демотиватор" із зображенням Дмитра Медведєва в папасі на тлі чеченського прапора та з написом "Смерть російської гадині". Про розмір штрафу Семенов повідомив у своєму Twitter.

Семенова звинувачують у публічних закликах до екстремізму. У ФСБ дійшли висновку, що "демотиватор" "містить заклик до фізичного знищення росіян, а також ознаки приниження гідності людини за ознакою його національної приналежності".

Захист Семенова наполягає на його невинності, зокрема зазначає, що опозиціонер навіть не є автором вказаного "демотиватора". Сам він повідомив, що рішення у справі суд збирається винести 17 вересня.

У повідомленні зазначено, що справу проти Дмитра Семенова розслідували з січня 2015 року, коли у нього вдома ФСБ провела обшук. Підозрюваному призначили запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд. Наприкінці липня відбулося перше засідання суду.

Тим часом, цей непересічний судовий процес уже викликав нову хвилю перепостів карикатур на Медведєва.

Попередній матеріал
Порошенко провів онлайн-переговори з Біллом Гейтсом
Наступний матеріал
З 1 жовтня в Одесі запроваджуються електронні тендери на всі закупівлі – Саакашвілі
Теги:
Loading...