Нацбанк витратить на захист від хакерів 5 млн грн
www.autocentre.ua

В Росії мають намір заборонити співробітникам ФСБ користуватися соцмережами без спеціального дозволу

  Російська Держдума у вівторок, 15 грудня, прийняла у першому читанні проект доповнень до закону про ФСБ. Відповідно до нього співробітникам держбезпеки буде заборонено мати закордонні активи, а також писати в соцмережі і спілкуватися з "іноземними агентами" без санкції начальства.

  Про таке повідомляє BBC.

  У законопроекті, який депутати Держдуми схвалили ввечері у вівторок, йдеться: "Військовослужбовці та цивільний персонал органів федеральної служби безпеки можуть розміщувати свої персональні дані у соціальних мережах, блогах (мікроблогах) та інших мережевих спільнотах інформаційно-телекомунікаційної мережі Інтернет у порядку, що визначається керівником федерального органу виконавчої влади в галузі забезпечення безпеки".

  Коли доповнення до закону будуть прийняті, військовослужбовцям та цивільним співробітникам ФСБ доведеться за час, визначений керівництвом, позбутися від усього майна за кордоном і закрити іноземні рахунки. При цьому остання вимога поширюється і на дружин та чоловіків, а також неповнолітніх дітей співробітників держбезпеки.

  Зараз законом про ФСБ, інформує видання, співробітникам служби просто заборонено розміщувати в інтернеті або ЗМІ інформацію, що "дозволяє розкрити відомчу приналежність до кадрового складу органів федеральної служби безпеки, про свою службову діяльність, діяльність органів федеральної служби безпеки".

  Як повідомляв 5.ua, 25 листопада 2015 року міністр інформаційної політики Юрій Стець повідомив, що російська ФСБ блокує українські сайти на Донбасі. 

  Попередній матеріал
  Шкіряк про сварку Авакова і Саакашвілі: Необхідно припинити "політичну піарну вакханалію"
  Наступний матеріал
  В Росії крилата ракета влучила у житловий будинок, спричинивши пожежу і руйнування