nv.ua

В Росії бойовик чеченського батальйону "Сєвєр" розстріляв свого командира

  Солдат батальйону внутрішніх військ МВС РФ "Сєвєр" убив заступника комбата і його дружину.

  За підозрою у вбивстві заступника командира "Сєвєра" Муси Аюбова і його дружини уже затриманий його племінник Ідріс Аюбов, який служив у цьому ж батальйоні, передає "Медуза". За даними видання, у перших повідомленнях про вбивство заступника комбата говорилося, що підозрюваним є його племінник, проте не уточнювалося, що він служить в цьому ж батальйоні.

  За попередніми даними, убивство було виявлене напередодні, 27 серпня, а сьогодні про нього повідомили ЗМІ. Заступник командира батальйону ВВ МВС РФ "Сєвєр" Муса Аюбов і його дружина були розстріляні у своєму помешканні у Грозному. На місці вбивства знайдено пістолет Макарова і боєприпаси до нього.

  За даними російського видання "Коммерсант", Ідріс Аюбов офіційно перебуває у відпустці, але напередодні з’явився у батальйоні і випрошував у бійців патрони для пістолета Макарова. За чутками, Муса і Ідріс Аюбови конфліктували через пристрасть останнього до наркотиків, а дружина заступник командира "Півночі" була застрелена, як свідок убивства.

  Батальйон "Сєвєр" був створений в 2006 році за сприяння Рамзана Кадирова, який на той момент був прем'єр-міністром Чечні. У частині служать близько 700 чоловік. Колишній заступник комбата Заур Дадаєв є основним фігурантом справи про вбивство політика Бориса Нємцова. У 2010 році підозрюваний Заур Дадаєв і загиблий Муса Аюбов указом Путіна були нагороджені російськими орденами "Мужності".

  Нагадаємо, напередодні в Ярославській області РФ солдат-строковик розстріляв шістьох товаришів по службі.

  Попередній матеріал
  У Києві за результатами лабораторних досліджень заборонили купатися на пляжах
  Наступний матеріал
  Екперт про списання боргу: "Все, що ми зекономили зараз, ми віддамо пізніше"