mil.gov.ua

В ООН розповіли, скільки грошей знадобиться на першому етапі відновлення України

  Для відновлення інфраструктури, економіки та соціального ладу України на першому етапі знадобиться $1,5 млрд.

  Такого висновку дійшли експерти ООН, Світового банку і Європейського союзу, які аналізували ситуацію за запитом українського уряду.

  "Проведений аналіз показав, що на початковому етапі для відновлення інфраструктури та роботи служб, економічного розвитку та можливостей для заробляння на життя, а також соціальних зв'язків і суспільної безпеки потрібно $1,5 млрд", - йдеться у листі Генерального секретаря ООН Пан Гі Муна.

  Він зазначив, що реагування у таких масштабах виходить за рамки гуманітарних зусиль, на яких зосереджена ООН. Одночасно аналіз "пропонує аналітичну та програмну основу для переходу України зі стадії кризи до сталого розвитку".

  "ООН допоможе в здійсненні цього переходу. Народ України може розраховувати на ООН як на друга і партнера у подоланні цієї кризи і побудові мирного і процвітаючого майбутнього для їхньої країни", - наглосив Генсек.

  Пан Гі Мун також підкреслив, що гуманітарні агентства організації зробили своїм пріоритетом надання допомоги 3,2 млн осіб - це діти, люди похилого віку, жінки і люди з обмеженими можливостями.

  Попередній матеріал
  З полону терористів звільнені два бійця АТО
  Наступний матеріал
  У ГПУ створюють управління з розслідувань злочинів на Майдані
  Теги: