novostink.ru

В Москві проведуть з'їзд сепаратистів з усього світу

  Після проведення з’їзду європейських неонацистів та терористів "ДНР-ЛНР" у березні в Санкт-Петербурзі, вересневий московський саміт сепаратистів виглядає цілком природнім.

  У Москві 20 вересня відбудеться конференція під назвою "Діалог націй. Право народів на самовизначення і побудову багатополярного світу", передає Meduza. У зустрічі братимуть участь сепаратистські рухи з Гавайїв, Пуерто-Ріко, Каталонії, Західної Сахари, а також делегація партії "Шинн Фейн" (прихильники відділення Північної Ірландії від Великобританії).

  Організатором збіговиська виступає так званий "Антиглобалістський рух Росії". Прикметно, що гроші на цей захід виділяє влада РФ – у вигляді державного гранту від "Національного благодійного фонду" у розмірі двох мільйонів рублів. Для повноти картини зазначимо, що сам фонд перебуває під патронатом президента Путіна.

  Серед співорганізаторів називають інформаційні агентства Rex, "Новоросія", радіо "Наше Підмосков'я", а також "російські та міжнародні антивоєнні організації". Відомо також, що лідер " Антиглобалістського руху" з 2013 року входить до президії організації "Офіцери Росії", співчленом якої є одіозний співак Йосип Кобзон.

  Meduza зазначає, що у грудні 2014 Антиглобалістський рух Росії уже проводив схожу конференцію. Тодішній захід обійшовся бюджету РФ удвічі дешевше - в мільйон рублів. "Антиглобалістський рух Росії" очолює Олександр Іонов, який раніше був співголовою "Комітету солідарності з народами Сирії та Лівії". У 2013 році делегація Комітету їздила до Сирії вручати Башару Асаду посвідчення "почесного члена" організації.

  Нагадаємо, 22 березня 2015 року у Петербурзі пройшов т. зв. "Міжнародний російський консервативний форум", де зібрались чільники маргінальних неонацистських партій з усієї Європи. Задекларована мета заходу - "просувати інтереси Росії і домагатися скасування санкцій".

  Попередній матеріал
  Фокус протистояння перенесений з лінії фронту на нашу політичну площину – Тетерук
  Наступний матеріал
  Агентство при Петагоні успішно випробувало протез руки, який може відчувати дотики
  Теги:
  Loading...