vchortkovi.pp.ua

В Мінську заявляють про спроби виведення капіталу з РФ через Білорусь

  Білоруська фінансова розвідка зафіксувала спроби виведення капіталу з Російської Федерації через Білорусь в треті країни.

  Про таке в ефірі телеканалу "Білорусь 1" заявив директор департаменту фінансового моніторингу комітету Держконтролю республіки В'ячеслав Реут, передає агенція "Прайм".

  "Ми дуже стурбовані тією ситуацією, яка відбувається у наших сусідів. Як тільки вибухнула фінансова криза в Російській Федерації, то ми бачимо, як недобропорядні громадяни сусідньої країни намагаються через нашу банківську систему виводити активи в треті країни", - зазначив він.

  Реут також повідомив, що відомство приділяє велику увагу припиненню таких "схем незаконного руху".

  За його словами, нещодавно департамент припинив таку схему, було порушено близько 15 кримінальних справ, понад 300 млрд білоруських рублів (близько $20,5 млн) "поставлені під санкції".

  "Ми відстежуємо фінансові потоки і намагаємося виявити саме ті операції, які є підозрілими, які можуть свідчити про вчинення якихось злочинів", - підкреслив Реут.

  Глава департаменту також додав, що загалом в департамент щодня надходить більше 400 повідомлень про підозрілі фінансові операції.

  Так, за його словами, департамент отримав інформацію про можливе проходження через територію Білорусі грошей, викрадених з бюджету "однієї східної країни". Реут повідомив, що була проведена операція, в результаті якої порушено чотири кримінальні справи, на рахунках заблоковані $3,5 млн.

  Попередній матеріал
  Екс-комбат "Айдару" Мельничук підозрюється у викраденні керівника "Укрспирту" – ГПУ
  Наступний матеріал
  У Кремлі хочуть офіційно запровадити цензуру в російських театрах