аварія пасажирського судна_Китай 5.ua

В Китаї після катастрофи пасажирського судна врятували 14-х пасажирів

  14-х пасажирів врятували і знайшли п’ятьох загиблих неподалік катастрофи пасажирського судна, що тоне на річці Янцзи. Загалом на борту були 458 людей, 406 із них - туристи пенсійного віку від 50 до 80 років.

  Постраждалих вжє доправили до місцевої лікарні. Тим часом півтори сотні водолазів намагаються витягти з підводного полону решту пасажирів. У рятувальних роботах беруть участь десятки суден і гелікоптер. Капітана й головного інженера врятували і затримали - їх допитують. Рятувальники переконані, що в каютах - є живі люди. Аварія сталася уночі під час шторму, у районі й досі не вщухає буревій та злива. Корабель перекинувся, однак над водою ще видно корпус. Прем’єр-міністр прибув до місця катастрофи, щоб очолити рятувальні роботи. Ця аварія може стати однією з найгірших в історії китайського судноплавства. Тим часом у Шанхаї, десятки родичів пасажирів штурмують офіс туристичної компанії. Занепокоєні люди прагнуть бодай якоїсь інформації про те, кого вже вдалося врятувати і обвинувачують організаторів круїзу в катастрофі. 

  "Коли привезли першого постраждалого, ми негайно обробили рани та прооперували його. Зараз пацієнт у доброму стані, життєві показники в нормі, він одужує. До нас також привезли молодого чоловіка, у нього поранена нога, з ним також усе буде добре", - зазначає заступник головного лікаря День Жибо.

  Попередній матеріал
  У Мінську, у закритому режимі, проходять засідання робочих підгруп тристоронньої контактної групи
  Наступний матеріал
  Терористи ремонтують свою бойову техніку на підприємствах Донецька – Тимчук

  Пасажирське судно з майже півтисячею людей на борту тоне посеред ріки Янцзи в Китаї

  Китай ухвалив воєнну стратегію

  У Китаї через пожежу в будинку для літніх людей загинуло 38 осіб

  Китай знову став головним кредитором США