Twitter / Katica Djurovic

В Італії затримали понад 40 людей, які переправляли мігрантів під виглядом циркових артистів

  Злочинну групу з понад сорока людей, яка переправляла до Італії нелегальних мігрантів під виглядом артистів цирку, арештували місцеві правоохоронці.

  За словами слідчих, за час своєї діяльності злочинці отримали від нелегалів близько 7 мільйонів євро.

  А тим часом, Словенія продовжує боротися з потоком біженців. Прем’єр-міністр країни Миро Церар заявив про наміри побудувати паркан на кордоні з Хорватією. За його словами, це не означатиме, що вхід до країни мігрантам буде закрито. Нелегалів направлятимуть до спеціальних центрів.

  "Як прем'єр-міністр, я не можу допустити гуманітарної катастрофи у Словенії. Ми вирішили, що найближчими днями почнемо будівництво технічних бар'єрів на кордоні з Хорватією. Паркан буде спрямовувати неконтрольований потік біженців до спеціальних центрів у Словенії. Кордон залишиться відкритим, але контрольованим", - зазначив Церар.

  Нагадаємо, влітку 2015 року паркан на кордоні з Сербією будувала Угорщина. Через цей паркан потік мігрантів з Сербії значно знизився. Однак це призвело до збільшення кількості мігрантів, які почали прибувати в Хорватію.

  За даними Єврокомісії, до 2017 року до ЄС мігрують 3 мільйони біженців, а до кінця 2015-го у Євросоюз має прибути мільйон мігрантів. 

  Попередній матеріал
  Вчені виявили нову таємницю єгипетських пірамід
  Наступний матеріал
  У Запоріжжі побили начальника штабу кандидата на пост міського голови
  Loading...