Індія_спека
5.ua

В Індії повідомляють про понад 800 загиблих від аномальної спеки

  Від перегріву і сонячних ударів з кінця квітня, за даними BBC, у країні загинуло понад 500 людей, місцеві ж ЗМІ повідомляють про більше 800 загиблих.

  У двох штатах Індії температура повітря сягнула 48 градусів за Цельсієм. Лікарні обох штатів переповнені. Влада закликала місцевих мешканців бути обачними – уникати прогулянок під прямим сонячним промінням, пити якнайбільше рідини і, за можливості, залишатися у кондиціонованих приміщеннях. Крім того, повідомляється, що у Делі, після того, як від перегріву загинув таксист, припинили роботу в найспекотніші години дня таксомоторні парки мегаполіса.

  Індійське міністерство охорони здоров'я підрахувало: рівень смертності від цьогорічної спеки вже перевищив показники 2010 року – попереднього разу, коли у регіоні фіксували аномально високу температуру повітря. Синоптики ж застерігають: прохолодніше не стане ще принаймні два тижні.

  "В узбережному штаті Андра Прадеш температура повітря коливається між 43 та 48 градусами за Цельсієм. У сусідньому штаті Телангана – між 40 та 45 градусами. Імовірно, наприкінці тижня температура знизиться на два-три градуси, але загалом – спекотно буде, аж поки не почнуться мусонні дощі", - повідомив заступник директора метеорологічного департаменту Нарасімха Рао.

  Попередній матеріал
  Сьогодні суд продовжить розгляд справи харківських терористів
  Наступний матеріал
  Столичні підприємці долучилися до благоустрою Києва

  Через аномальну спеку в Індії загинуло 335 осіб

  У Катманду вшановують жертв руйнівного землетрусу

  Центральні штати Америки потерпають від паводків, є жертви

  У Сибіру площа лісових пожеж уже перевищує 88 тисяч га