Еквадор_протест
5.ua

В Еквадорі спалахнули масові антиурядові протести

  Тисячі людей вийшли на вулиці столиці, вимагаючи скасувати скандальні поправки до Конституції.

  Про це повідомляє Associated Press.

  Парламент Еквадору проголосував за зміни до Основного закону. Вони надають право президентові країни переобиратися на вищу посаду в державі необмежену кількість разів. Учасники демонстрацій та опозиція звинуватили президента Рафаеля Корреа у спробі узурпувати владу.

  Вони вимагають скасування рішення парламенту та відставки президента. Біля будівлі Національної асамблеї сталися сутички з поліцією. Щонайменше 18 правоохоронців були поранені. Понад 20 активістів затримані. Депутат від опозиції каже, що сьогоднішні події - це результат незаконного голосування.

  "Рішення було незаконним, байдуже скільки голосів за нього віддали. Цей процес розпочався ще з Конституційного суду, який контролюється урядом та президентом. Ми наполягатимемо на винесенні цього питання на всенародний референдум відповідно до всіх демократичних процедур", - зазначив депутат від опозиції Раміро Агілар.

  Нагадаємо, у 2014 році Верховний суд Еквадору заочно засудив до 12 років тюрми колишнього президента країни Хаміля Мауада.

  Попередній матеріал
  Прикордонники не пустили до "ЛНР" вагон із контрабандою - Тука
  Наступний матеріал
  Кремль не може провести ротацію інтервентів у Сирії через протидію Туреччини – ГУР