голосування на парламентських виборах 5.ua

В Азербайджані завершилося голосування на парламентських виборах

ЦВК почала підрахунок голосів.

В Азербайджані о 19:00 за місцевим часом завершилося голосування на виборах в Міллі Меджліс (парламент) п'ятого скликання, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Станом на 18:00, явка виборців перевищила 50 % (2 млн 605,948 тис. осіб). Такі цифри дозволяють говорити про те, що ці вибори за рівнем активності виборців перевершили попередні, що відбулися в 2010 році.

Як очікується, попередні підсумки виборів озвучить голова Центрвиборчкому Азербайджану Мазахір Панахов ввечері 1 листопада. Крім того, в найближчі години стануть відомі підсумки опитування екзит-полу, яке проводили кілька організацій на виході з виборчих дільниць.

Сьогодні раніше "ВВС-Україна" інформувало про те, що вибори в Азербайджані відбуваються без опозиції, яка вирішила їх бойкотувати. Спостережна місія Організації з безпеки і співробітництва в Європі відмовилася відправляти своїх спостерігачів на вибори після того, як влада захотіла скоротити кількість наглядачів за волевиявленням.  На думку фахівців, в парламенті знову будуть домінувати прихильники президента Ільхама Алієва.

Як повідомляв 5.ua, у Польщі офіційно оголошено про перемогу консерваторів на парламентських виборах, які відбувалися 25 жовтня. 

голосування на парламентських виборах5.ua
Попередній матеріал
Охендовський: Окремі кандидати не отримали "щеплення" проти спокуси вплинути на результати виборів
Наступний матеріал
ЦВК перебуває в умовах безпрецедентного тиску з боку цілої низки політичних сил – Охендовський
Теги:
Loading...