В Анталії розпочався другий день саміту МЗС держав НАТО

  Обговорюватимуть події на Близькому Сході, боротьбу із міжнародним тероризмом, а також підготовку до майбутнього саміту НАТО у Варшаві, що відбудеться наступного року.

  Попри те, що засідання з українського питання відбулося напередодні, про події на Донбасі і імплементацію Мінських домовленостей говоритимуть і сьогодні. Зокрема, участь в обговоренні візьме очільниця європейської дипломатії Федеріка Могеріні. По обіді підсумки саміту підіб'є на прес-конференції генеральний секретар Альянсу Єнс Столтенберг.

  "ЄС та НАТО мають різні підходи до вирішення кризових ситуацій, часом – різне бачення проблемних питань, але ми плідно й ефективно співпрацюємо і дуже цінуємо нашу кооперацію. Сьогодні ми обговорюватимемо численні кризи, що виникають навколо. Зокрема, говоритимемо про події на сході Європи: ситуацію в Україні, відносини з Росією, способи імплементувати Мінські домовленості і підтримку місії ОБСЄ. Також говоритимемо про Лівію, ситуацію в Середземномор'ї, підготовку майбутньої спільної зустрічі міністрів закордонних справ та оборони ЄС і низку інших важливих питань", - заявила верховний представник ЄС з зовнішніх відносин Федеріка Могеріні.

  Попередній матеріал
  Гройсман передав у профільний комітет ВР подання ГПУ щодо Клюєва і Мельничука
  Наступний матеріал
  Мінінфраструктури: цього року буде проведено капремонт траси Кіровоград-Миколаїв

  Спільна заява Україна-НАТО: усі заручники повинні бути звільнені

  Восени під егідою НАТО в Україні пройдуть навчання

  Клімкін запропонував НАТО створити трастовий фонд для боротьби з російською пропагандою