вірус МЕРС 5.ua

Уряд Південної Кореї запроваджує обмеження, щоб запобігти масштабній епідемії смертельного вірусу

  Ще п'ять випадків захворювання на небезпечний коронавірус МЕРС зареєстрували у Південній Кореї упродовж останніх кількох годин.

  Відсьогодні, на карантин відправили ще кількасот людей, загалом під наглядом медиків перебуває уже понад півтори тисячі корейців. На карантин відучора закрили ще півтисячі шкіл - тож не працюють тепер уже 700 навчальних закладів. Північна Корея планує найближчим часом розпочати перевірки на кордоні, щоб не впустити вірус. На пунктах пропуску встановлять тепловізори, якими шукатимуть людей із підвищеною температурою.

  Тим часом вірусологи відстежили, як недуга потрапила до Південної Кореї. Носієм став один-єдиний чоловік, який заразився під час подорожі на Близький Схід. Він був на обстеженні у чотирьох лікарнях, а в одній лежав у стаціонарі. Усі хворі - це ті люди, які з ним контактували. Вірус поширюється повітряно-крапельним шляхом, смертність становить 38 %. Вакцини від МЕРС - не існує.

  "Ми підтвердили нові випадки захворювання, заразився працівник лікарні та відвідувачі, які контактували з першим пацієнтом із вірусом. Ще два пацієнти підчепили вірус у інших лікарнях", - повідомив директор департаменту охорони здоров'я Квон Чун-Ук.

  Попередній матеріал
  У бою під Мар'їнкою було знищено близько 80 бойовиків - Лисенко
  Наступний матеріал
  Батальйон "Донбас" знищив опорний пункт російських терористів із складом боєприпасів