обвал будинку_Індія 5.ua

Унаслідок обвалу триповерхового будинку в Індії загинули щонайменше п'ятеро людей

  Щонайменше п’ятеро людей загинули через обвал триповерхового будинку в індійському місті Тхане.

  12 осіб зазнали травм та поранень, їх усіх госпіталізували. Про це повідомляють місцеві ЗМІ. Під розвалами будинку рятувальники продовжують шукати людей. Усього до цих робіт залучили 50 рятувальників. Місцева влада заявляє, що за кілька днів до цього випадку інспектувала будинок і визначила його непридатним для проживання.

  Тому частина його мешканців встигла покинути помешкання напередодні руйнування. Причини обвалу -  рясні дощі. Опади у місцевості не припиняються впродовж кількох днів. Найбільше від дощів потерпає провінція Гуджарат, там через стихію загинуло 22 людини.

  "Від 12 до 15 родин мешкали у цьому будинку. Спочатку у будинку відвалилася стіна, а потім завалилася уся будівля. Дехто вчасно залишив помешкання. Але чимало хто не встигли вибігти і були поранені. Зараз вони в лікарні, де їм надають необхідну допомогу", - зазначив прем'єр-міністр округу Тхане Екнат Шінде.

  Нагадаємо, нещодавно в індійському штаті Андхра-Прадеш загинули щонайменше 27 паломників, які прибули до річки Годавари для ритуального обмивання. Інцидент стався, коли перша група паломників виходила з річки після обмивання і зіткнулася з тими, хто хотів увійти в воду.

  Попередній матеріал
  З 31 липня столична електричка змінить графік і маршрут через ремонтні роботи
  Наступний матеріал
  У Латвії поблизу кордону зафіксували понад 10 військових літаків РФ