УКР літак в Непалі
5.ua

Український літак, який відправився у Непал, зламався у індійському Делі

  Непал дозволив Україні почати евакуацію людей. Утім, український літак зламався. Поломка сталася ще під час польоту в індійське Делі.

  Там повітряне судно перебуває вже більш як добу. Які шанси все ж евакуювати співвітчизників із постраждалої від землетрусу країни "5 каналу" повідомив виконувач обов'яків голови Державної служби з надзвичайних ситуацій Зорян Шкіряк.

  "Є проблема з однією частиною нашого літака. З Києва прибуде відповідний вантаж і передасть запчатину, яка буде встановлена. Сьогодні ми будемо намагатися в обмеженій кількості добратися до Катманду рейсовим літаком. Більша частина нашої команди залишиться в Делі. Група консулів МЗС перебувають в Катманду. Сьогодні я з ними розмовляв. За їхніми оцінками, від 90 до 100 осіб можуть бути готовими до повернення на Батьківщину", - повідомив Шкіряк.

  Раніше до Катманду літак не міг вилети і ще з однієї причини. На летовищі Делі утворилися черги із літаків інших країн, які також намагаються потрапити до Непалу. Спершу українцям казали, що летіти можна буде лише 3-го травня, та сьогодні зранку, дозволили вирушати, вже завтра. У Непалі, нагадаємо, перебувають майже дві сотні українців. Із них 40 - і досі не вийшли на зв'язок після землетрусу. Тим часом кількість жертв удару стихії - вже перевищила 6200 осіб.

  Попередній матеріал
  У разі демілітаризації Широкиного Маріуполь залишиться надійно захищеним - Міноборони
  Наступний матеріал
  В Києві на станції метро "Поштова площа" помер чоловік

  Чому український рятувальний літак застряг в Індії - включення 5 каналу з Делі

  Український літак, який відправився в Непал, застряг у Індії до 3 травня

  Дата прибуття українського евакуаційного літака до Непалу 3 травня неприйнятна - Шкіряк

  Літак, відправлений для евакуації українців з Непалу, приземлився в Делі