infoline.ua

Україна заслуговує на нашу допомогу - екс-прем'єр Словаччини

  Захід повинен відповісти дуже жорсткими санкціями, а не поставками зброї, якщо Путін не дотримуватиметься Мінських угод, вважає екс-прем'єр Словаччини Івета Радічова.

  Таке екс-прем'єр повідомила у інтерв'ю виданню DW.DE.

  "Після виборів наш сусід - Україна - проявив очевидний інтерес поділяти європейські цінності. Нам варто зробити все, для того, щоб допомогти йому. Ми зобов’язані допомогти громадянам, які постраждали від війни, знайти рішення, яке б створило умови для гідного життя", - заявила Радічова.

  У повідомленні йдеться, що екс-прем'єр вважає, що з одного боку потрібна сильна політична підтримка, адже завжди краще, коли конфлікт вирішується дипломатичними методами, а не зброєю. З іншого боку Україні потрібна допомога в конкретних галузях економіки.

  "У цьому контексті ми бачимо лицемірство політиків. Словаччина дуже швидко відкрила реверсні поставки газу через свою ГТС, відправляє гуманітарну допомогу та пропонує підтримати країну у час реформ", - сказала екс-прем'єр.

  "Але на показ словацький прем’єр-міністр демонструє лояльність до президента Путіна. Наче у цій ситуації можна гратися в гру "вовк ситий, а вівці цілі". Але це не той випадок. Потрібно відстоювати конкретну позицію, адже на наших очах створюється новий Євроазійський союз", - додала вона.

   

   

  Попередній матеріал
  У зоні АТО рятувальники знешкодили більше 50 боєприпасів
  Наступний матеріал
  Депутати хочуть присвятити Годину запитань до уряду в Раді тарифам та субсидіям

  Словаччина збільшує постачання газу до України

  Президенти Грузії та Словаччини висловили підтримку Україні

  Обговорення "плану Б" щодо України залишається важливим питанням - президент Словаччини

  Україна планує збільшити поставки газу зі Словаччини до 14 мільярдів кубометрів на рік - Яценюк