Фото naked-science.ru

Україна вперше візьме участь в Євродіалозі з управління інтернетом

  Україна вперше візьме участь в Європейському діалозі з управління інтернетом EuroDIG & SEEDING, який відбудеться 3-5 червня 2015 в Софії (Болгарія).

  Про це повідомила президент міжнародної неурядової громадської організації "Європейська медіа платформа", екс-співдоповідач моніторингового комітету Парламентської асамблеї Ради Європи по Україні Ханне Северінсен на прес-конференції у Києві в четвер, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Рада Європи приділяє дуже велику увагу питанням управління інтернетом, а саме принципам формування діалогу з управління інтернетом. Україна, як член Ради Європи повинна впроваджувати у себе саме принципи Ради Європи, адже інтернет дуже важливий в існуванні суспільства", - заявила Северінсен.

  Вона зазначила, цей захід необхідно для того, щоб продемонструвати всьому світові нову Україну з її новими можливостями.

  Директор міжнародної неурядової організації "Європейська медіа платформа" Оксана Приходько підкреслила, що це вже 7-ма така зустріч EuroDIG & SEEDING. "Цього року вперше пройде Південно-східний Європейський діалог і для нас дуже важливо, щоб Україна принесла щось своє на Європейську платформу для обговорення європейською спільнотою, оскільки, на жаль, європейське співтовариство не дуже знайоме з проблемами, які сьогодні стоять перед Україною ", - сказала вона.

  Крім того, представник Центру розвитку інновацій Національного університету "Києво-Могилянська академія" Діана Проценко додала, що на сьогоднішній день спостерігається тенденція зростання попиту на ефективні моделі і механізми узгодження колективних рішень.

  "Для того, щоб будь-який діалог в країні, зокрема діалог з управління інтернетом, був ефективним, його необхідно з самого початку правильно сконструювати, зробити певним системним процесом. Для цього важливо звернути увагу на узгодження загальних і обов'язкових для всіх принципів, правильний підбір учасників , їх мотивація і донесення до них важливості їх участі та залучення до ухвалення рішень", - додала Проценко.

  Попередній матеріал
  У Києві на вокзалі затримали кур'єра з Москви, який привіз гроші для проплачених акцій провокаторів
  Наступний матеріал
  У Києві затримали чиновника, який вимагав хабар з переселенця

  Уряд Угорщини передумав вводити податок на Інтернет

  В Угорщині масові протести змусили уряд відкласти плани оподаткування інтернету

  Оголошення про початок будівництва відтепер можна дати через Інтернет

  Понад 4 мільярди жителів Землі не мають доступу до Інтернету