politinformer.ru

Угорщина визнала присутність своїх розвідників на території України

  Керівник канцелярії прем'єр-міністра Угорщини і куратор спецслужби "Інформаційне бюро" Янош Лазар заявив про присутність в Києві агентів розвідки країни через українсько-російський конфлікт.

  Про це він заявив під час виступу в парламенті Угорщини, передає "Укрінформ" посилаючись на The Budapest Beacon. "Угорщина межує з країною, яка бере участь у збройному конфлікті. У зв'язку з цим угорські агенти активно працювали в Києві, як і шпигуни інших сусідів по регіону, для гарантії того, що політичні лідери можуть просувати інтереси Угорщини", - сказав Лазар.

  За його словами, майбутнє угорців, які мешкають на Закарпатті, буде серйозною проблемою у найближчі десятиріччя. Він також наголосив, що "Інформаційне бюро" здійснює діяльність для захисту громадян Угорщини в Карпатському басейні.

  Лазар додав, що Угорщина вперше за 25 років відкрито проводить такого роду діяльність "в повній опозиції до побажань українського уряду". За інформацією видання, темою доповіді Лазара стала масштабна реорганізація "Інформаційного бюро" – агенції зі збору розвідувальної інформації. Сам виступ відбувся ще в червні 2015 року, але його подробиці стали відомі тільки зараз.

  Як повідомляв 5.ua, Угорщина розпочала будівництво 4-метрового паркану на кордоні із Сербією. Угорські солдати почали роботу на тестовій секції недалеко від міста Морахолом (184 км на південь від Будапешта). 

  Попередній матеріал
  Олексій Гончаренко: Путін не має сил на пряму атаку
  Наступний матеріал
  Відкритих списків не буде, оскільки в законі про вибори їх просто немає – Юрчишин