Ілюстративне фото dt.ua

Угорщина розпочала будівництво 4-метрового паркану на кордоні з Сербією

  Сьогодні, 13 липня, Угорщина розпочала будівництво 4-метрової стіни на кордоні з Сербією, щоб зупинити приплив нелегальних мігрантів, що намагаються потрапити на територію Євросоюзу через південний кордон країни.

  Про це повідомляє "РБК-Україна", посилаючись на Bloomberg. За інформацією видання, угорські солдати почали роботу на тестовій секції недалеко від міста Морахолом (184 км на південь від Будапешта). Уряд Угорщини планує спорудити огорожу, що охоплює весь 175-кілометровий кордон із Сербією.

  Як повідомлялося, Белград образився, що Будапешт хоче відгородитися стіною від південного сусіда через потік мігрантів. Уряд Угорщини має намір звести мур заввишки чотири метри вздовж кордону з Сербією, що простягається на 175 км. Адже тільки за останній рік звідти до Угорщини потрапили 60 тис. мігрантів із Сирії, Афганістану та інших африканських та азійських країн.

  У Сербії шоковані такою новиною. Прем'єр-міністр країни Александар Вучич заявив, що проблема мігрантів спільна для усієї Європи, у ній не можна винуватити лише Сербію.

  Попередній матеріал
  Ті, хто взяли незаконно до рук зброю, мають здати її, і здатися самі – СБУ
  Наступний матеріал
  Мукачівська стрілянина може бути "розбіркою" між Ланьо і Балогою – експерт
  Теги:
  Loading...