Угорщина направить в Україну гуманітарну допомогу

  На початку червня Україна отримає колону вантажівок з допомогою.

  Сьогодні, під час прес-конференції в УНІАН, про це повідомив почесний консул Угорщини в Івано-Франківську Василь Вишиванюк. За його словами, 2 червня з Угорщини виїде 10 машин з вантажем гуманітарної допомоги – для переселенців, для лікарень та госпіталів, де є поранені військові.

  Вишиванюк  повідомив, що у даний час вже 9 військових лікується в Угорщині. Ще 5 чоловік готують відправити із Закарпаття волонтери. Наразі ще є заявки від 6 чоловік з волонтерських організацій, яких Угорщина прийме на лікування.

  Перший заступник президента Світового конгресу українців, президент Європейського конгресу українців, депутат угорського парламенту Ярослава Хортяні зазначила, що реабілітація та лікування українських військових за кордоном є актуальним питанням. Також вона додала:"У цьому питанні ми не бачимо великого прогресу. Навпаки, ми отримали лист, у якому прямо сказано, що зараз Україна не потребує підтримки щодо реабілітації військових за кордоном, але коли ми розмовляли з волонтерами, а це потужний рух, то вони розповідають, що є потреба".

  Попередній матеріал
  Перед смертю Мозговий хотів утекти з "ЛНР" і дати сенсаційну прес-конференцію – ЗМІ
  Наступний матеріал
  Перемир'я в Широкиному припинилось на наступний день після його запровадження - боєць "Азову"

  Туреччина передала до Луганської області 20 тонн гуманітарної допомоги

  Українські бійці доставили гуманітарну допомогу дітям-сиротам на Луганщині

  Україна забезпечує доставку гуманітарної допомоги і на окуповані території – Лисенко

  Україна підписала з Угорщиною угоду про будівництво газопроводу – Порошенко