Угоди з Іраном можуть досягти цього тижня - держсекретар США

  Угоду із Тегераном щодо іранської ядерної програми можуть укласти вже цього тижня.

  Про це заявив держсекретар США Джон Керрі журналістам у Відні, передає видання BBC Україна. У австрійській столиці проходять переговори між Іраном та "шісткою" посередників - США, Великою Британією, Францією, Китаєм, Росією та Німеччиною.

  У повідомленні йдеться, американський держсекретар попередив, що сторони все ще не дійшли згоди щодо "кількох найскладніших питань". "Якщо складні рішення ухваляться у найближчі кілька днів, і ухваляться швидко, ми можемо укласти угоду вже цього тижня", - повідомив Керрі.

  За його словами, у останні дні на переговорах щодо іранської ядерної програми є прогрес. Міністр закордонних справ Ірану Джавад Заріф раніше розповів, що деякі розбіжності між сторонами у переговорах все ще залишаються і "поки що нічого не ясно".

  Минулої п'ятниці пан Заріф заявляв, що досягнення домовленості щодо ядерної програми ніколи не було таким близьким. Переговори із Іраном мали закінчитись 20 червня, однак цей "дедлайн" перенесли на 7 липня, щоб надати сторонам більше часу для досягнення домовленості.

  Зазначається, що США, Британія, Франція, Китай, Росія і Німеччина хочуть гарантій того, що Іран не зможе розробляти ядерну зброю.Тегеран, який вимагає скасування міжнародних санкцій, наполягає, що його ядерна програма переслідує мирні цілі.

  Попередній матеріал
  У Німеччині рятуючись від спеки у водоймах потонули щонайменше 12 людей
  Наступний матеріал
  Британці будуть захищати свою економіку після грецького референдуму - заява