Фото із відкритих джерел

Убивця двох телевізійників у США у передсмертному листі пожалівся на дискримінацію

  Темношкірий гей, який застрелив оператора і репортера у прямому ефірі, незадовго до власної смерті написав лист про нестерпну дискримінацію в США.

  Вестер Лі Фланаган згодом після того, як відкрив вогонь, помер після спроби самогубства. Раніше він встиг відправити лист по факсу на телеканал ABC News, пояснивши мотиви свого вчинку, повідомляє BBC Україна.

  У посланні на 23 сторінках Фланаган описує все, що його не влаштовувало в житті. Він стверджує, що жив, "як на пороховій бочці". Лист підписаний його робочим псевдонімом - "Брайс Вільямс".

  Фланаган пише, що його обурювала расова дискримінація в США. Він нарікає, що неодноразово стикався з дискримінацією як через колір шкіри, так і через те, що був геєм. Автор листа начебто зазнавав утисків і під час роботи на телеканалі WDBJ7, звідки його звільнили.

  Дан Деннісон, який тоді очолював відділ новин WDBJ7, висловлював занепокоєння щодо "агресивної" поведінки Вестера Фланагана з колегами. Про це свідчать внутрішнє листування телеканалу, яке показало, що чоловікові намагались допомогти перед звільненням. Деннісон розповів, що чоловік скаржився на расову дискримінацію, однак "всі ці звинувачення визнали необґрунтованими". Коли Фланагана звільнили, з будівлі телеканалу його супроводжувала поліція, "оскільки він не збирався йти добровільно або за власним бажанням". Його колеги скаржилися, що під час роботи із ним відчували "загрозу та дискомфорт".

  Чоловік, який проголосив себе жертвою дискримінації, заявив у листі, що вбив 24-річну журналістку і 27-річного оператора каналу, щоб помститися за стрілянину 17 червня в афроамериканській церкві в Чарльстоні, де жертвами нападу стали дев'ятеро людей.

  Нагадаємо, телевізійники були вбиті під час інтерв'ю в місті Монета. Фланаган після стрілянини намагався застрелитися у своєму автомобілі, але невдало. Його доставили в лікарню, де він згодом помер.

  Раніше 21-річний Ділан Руф, який здійснив розстріл прихожан і пастора афроамериканської протестантської церкви в Чарльстоні, розповів, що хотів розв'язати расову війну. Президент США Барак Обама у своїй заяві з приводу інциденту заявив, що расизм "отруює свідомість молодих людей, зраджує наші ідеали і розриває нашу демократію на частини".

  Попередній матеріал
  Лікарі констатують перевищення норми забруднення повітря у трьох районах Києва
  Наступний матеріал
  Єврокомісія обіцяє зробити крок до безвізового режиму України з ЄС до кінця року
  Теги:
  Loading...