un.org

У Женеві стартували консультації щодо ситуації у Ємені

  Зустріч проходить під егідою ООН. Ініціатором виступив Генеральний секретар Пан Гі Мун.

  У консультаціях беруть участь делегація від Саудівської Аравії, представники хуситів, які розпочали бойові дії у Ємені і спровокували втечу чинного президента, прибічники колишнього голови держави, а також представники Радбезу ООН, кількох арабських держав та Євросоюзу.

  Головна мета засідання - розв'язати гуманітарну кризу, домовитися про паузи для доставки їжі та медикаментів мирному населенню країни. Зазначимо, що наприкінці березня арабські держави на чолі з Саудівською Аравією почали військову операцію проти бойовиків-хуситів, за останніми даними за весь час конфлікту загинуло понад 2,5 тис. людей.

  "Наш спеціальний обов'язок - діяти. Ємен і до початку конфлікту був найбіднішою країною, оточеною багатими сусідами. З весни внаслідок бойових дій загинуло 2600 людей. Половина з них - цивільні. Зруйновано школи, лікарні та історичні пам'ятки. На сьогодні доля Ємену висить на волосині. Тоді як учасники сперечаються, Ємен горить", - наголосив Генеральний секретар ООН Пан Гі Мін.

  Попередній матеріал
  Необхідність систематизації доказів агресії РФ та "ДНР/ЛНР" проти України обговорять на пленарному засіданні народні депутати
  Наступний матеріал
  За вчорашній вечір терористи здійснили 30 обстрілів у зоні АТО
  Теги:
  Loading...