могеріні
5.ua

У Євросоюзі сподіваються, що Росія повернеться до відповідальної поведінки – Могеріні

  У Європейському Союзі готові продовжувати співпрацю з Росією за умови дотримання міжнародного права. Про це на прес-конференції в Брюсселі заявила Верховний представник ЄС з питань зовнішньої політики та політики безпеки Федеріка Могеріні.

  За її словами, у ЄС сподіваються, що Росія повернеться до відповідальної поведінки, починаючи з реалізації Мінських угод. Могеріні наголосила, що навіть у ці складні часи ЄС продовжує співпрацювати з Росією, зокрема – проводить  тристоронні консультації за участі України щодо поставок газу і діяльності зони вільної торгівлі. Голова європейської дипломатії нагадала, що Європейська політика сусідства не спрямована проти певних країн, її метою є посилення співпраці із міжнародними партнерами.

  "Двері для співпраці відчинені для всіх, включно з Росією. Умова – поважати міжнародний закон, міжнародні принципи. Росія ж цим знехтувала, анексувавши Крим. Ми сподіваємося, що Росія все ж повернеться до відповідальної поведінки і почне з імплементації Мінської угоди", – зазначила Могеріні.
   

  Попередній матеріал
  Протистояти кремлівській пропаганді можна лише, створивши потужне інформаційне поле в Україні - експерт
  Наступний матеріал
  Захід продовжує гострити економічну зброю, закликаючи Москву виконувати обіцянки

  Могеріні закликала захищати права кримських татар

  Могеріні: Росія відповідальна за здоров'я Савченко

  Могеріні вимагає швидкого і прозорого розслідування вбивства Нємцова

  Могеріні зізналась, що не має ілюзій щодо Путіна і перемир‘я на Донбасі