euromag.ru

У ЄС узгодили заходи контролю на зовнішніх кордонах

  У ЄС створять спільну службу прикордонників та берегової охорони.

  Таке рішення прийняла Єврокомісія для захисту кордонів союзу. Вона визнала, що система безпеки об'єднання має серйозні недоліки, і їх потрібно виправляти.

  Виконавча колегія ЄС також пропонує систематично перевіряти через бази даних осіб, які перетинають межі Шенгену. На цьому ж засіданні представили нову, добровільну, систему прийому біженців. Вона має бути гнучкою і враховувати зменшення кількості мігрантів, які взимку їдуть з Туреччини. Країнам запропонували брати участь у цій програмі за бажанням і приймати у себе біженців, зареєстрованих Туреччиною до 29 листопада.

  Швеція в домовленості щодо обов’язкової квоти біженців отримала "рік канікул" - кількість людей, які попросити притулку у цій країні, вже перевищила її можливості.

  "Ми не можемо виключати окремі випадки, коли держава-член ЄС не зможе впоратися з ситуацією на кордоні своїми силами. У цих рідкісних випадках служба охорони має бути у змозі втрутитись і взяти на себе контроль за окремою частиною зовнішнього кордону. Це підстраховка, яку, сподіваємось, застосовувати ніколи не буде необхідності", - заявив віце-президент Єврокомісії Франc Тіммерманс.

  За даними Єврокомісії, до 2017 року до ЄС мігрують 3 мільйони біженців, а до кінця 2015-го до Євросоюзу має прибути мільйон мігрантів. 

  Попередній матеріал
  Київського високопосадовця з управління юстиції піймали на хабарі
  Наступний матеріал
  У США колишнього російського чиновника засудили до чотирьох років в’язниці
  Теги:
  Loading...