Авіаудар_Ємен 5.ua

У Ємені коаліція продовжує завдавати авіаударів попри оголошене 6-денне перемир’я

  Міжнародна коаліція під проводом Саудівської Аравії продовжує завдавати повітряних ударів у Ємені по позиціях протиурядового угруповання Хуті, не визнаючи оголошеного ООН шестиденного гуманітарного перемир’я.

  Про це повідомляє "Радіо "Свобода". Як зазначає видання, сьогодні, 13 липня, другого дня перемир’я, в захопленій повстанцями столиці Ємену Сані мешканці й медики повідомили про загибель 21 особи і поранення ще 45 людей, а також про руйнування 15 будинків унаслідок ракетних ударів. Крім того, авіаударів по позиціях бойовиків угруповання Хуті та їх союзників завдавали цього дня і ще в кількох місцях захопленої ними частини Ємену.

  Відзначається, ООН із пізнього вечора 10 липня оголосила "безумовну гуманітарну паузу" в конфлікті в Ємені, що має протривати до кінця священного місяця рамадана за ісламським календарем, який припадає цього року на 17 липня. ООН також оголосила становище в Ємені гуманітарною надзвичайною ситуацією найвищого третього рівня. За даними ООН, харчова криза нині зачепила майже половину населення країни.

  Попередній матеріал
  Порошенко: Контрабандисти Закарпаття кинули виклик усій Україні
  Наступний матеріал
  Нардеп розповів про хороший і поганий варіанти розвитку ситуації з "Правим Сектором"