фото Радіо Свобода

У Володимирській області РФ голодує делегація чувашів, яких не пускають до Путіна

  Чуваші оголосили голодування через перешкоди чиновників, які не дають їм потрапити до Москви, щоб поскаржитися президенту.

  Жителі Чувашії, що прямували з Чебоксар в Москву, щоб просити Путіна про допомогу, оголосили голодування на знак протесту проти того, що їх автобуси не випускають в російську столицю, передає "Крим.Реалії". Автобуси активістами зупинилися в місті Гороховець Володимирській області.

  "Там перевізники, на яких ще в Чебоксарах чинили тиск чиновники Чувашії, спочатку заявили, що автобуси зламалися, потім, що просто далі не поїдуть, а готові лише повернути невдоволених мешканців республіки додому. На даний момент пасажири автобусів оголосили безстрокове голодування в Гороховці, і не мають наміру припиняти до тих пір, поки вони не будуть доставлені до кінцевої точки маршруту, за який заплатили", - розповів депутат Держради Чувашії Андрій Кулагін.

  Серед активістів, які прямували до Москви, є діти, пенсіонери та інваліди. Раніше автобуси з жителями Чувашії, більшість з яких протестують проти виселення з будинків в обмін на мізерні компенсації, влада блокувала ще в центрі Чебоксар, на початку маршруту.

  Як повідомляє "Радіо Свобода", це вже не перша спроба чувашів звернутися зі своїми проблемами до федеральної влади. Минулий раз, 16 травня, 120 чебоксарців витурив з Москви ОМОН.

  Попередній матеріал
  Бойовики тричі обстріляли блокпост Золоте на Луганщині - ДПСУ
  Наступний матеріал
  Сьогодні на Луганщині бойовики 10 разів відкривали вогонь
  Теги:
  Loading...