inagist.com

У Вільнюсі після сигналу про російських військових в поїзді правоохоронці оточили вокзал

  Після того, як була отримана інформація про те, що, можливо, через територію Литви в Калінінградську область перевозитимуть російських призовників, поліція і прикордонники оточили залізничні вокзали у Вільнюсі та Новій Вільні.

  Представник Служби охорони державного кордону Рокас Пукінскас частково підтвердив цю інформацію, передає видання Delfi.

  "Від співробітників Консульського департаменту Міністерства закордонних справ була отримана інформація, що на цьому поїзді їде багато молодих юнаків призовного віку. Тому була посилена охорона. Наші співробітники перевірили поїзд, але у всіх пасажирів були дійсні документи, візи. У нас до них претензій немає, не пропустити через нашу територію ми їх не можемо", - сказав Пукінскас.

  У повідомленні йдеться, що на Вільнюському залізничному вокзалі за поїздом спостерігали поліцейські та прикордонники. Склад знову був перевірений, нічого підозрілого не помічено. Поїзд відбув до Калінінграда за графіком.

  Повідомляється, що міністр оборони Литви Юозас Олекас підтвердив журналістам у Сеймі, що був отриманий сигнал про те, що через Литву, можливо, поїде велика кількість російських військових, але інформація не підтвердилася.

  "За нашими відомостями, їхали студенти морехідного училища", - сказав Олекас.

  Йдеться, щл на питання, чому були зроблені спеціальні заходи, міністр відповів, що це був запобіжний засіб. "Щоб інші не їхали", - додав він.

  За його словами, "був отриманий сигнал" про велику кількість молодих людей в поїзді.

  "Можливо була підозра, що поїдуть і військові. У такому випадку, поїзд зупиняється, їх виводять і повертають. Такі випадки були. Але на цей раз їхали студенти морехідного училища. Їх пропустили", - сказав Олекас.

  Попередній матеріал
  Порошенко заявив, що Крим уже став військовим плацдармом РФ
  Наступний матеріал
  На неокупованих територіях Донецької та Луганської областей теж буде проходити посівна - міністр

  Литва вкотре закликала світ активніше протистояти агресії Росії

  Президент Литви: війна в Україні - тест на міцність НАТО

  Литва закликає США активніше допомагати Україні

  У Литві пройшли навчання сил НАТО