У Великобританії помер найстаріший чоловік Європи

  Помер найстаріший чоловік Європи Назар Сінгх, який 8 червня відсвяткував своє 111-річчя.

  Про це повідомляє Lenta.Ru з посиланням на The Daily Mail. Як зазначає видання, Сінгх, уродженець Індії, помер на батьківщині, куди приїхав у гості до синів на початку 2015 року. Його онук Харвіндер Гілл розповів, що кілька тижнів тому дід захворів на пневмонію.

  За інформацією видання, на святкуванні свого 111-річчя чоловік випив кухоль пива і келих віскі. Секретом свого довголіття чоловік називав достатню кількість сну, здоровий спосіб життя і вживання такого алкогольного напою.

  Назар Сінгх народився 8 червня 1904 в невеликому індійському селі. З 10-річного віку він допомагав сім'ї вирощувати цукровий очерет, бавовну, кукурудзу, пшеницю. Займатися садом і городом Сінгх перестав лише чотири роки тому. У 1932 році чоловік уклав традиційний для Індії шлюб за домовленістю з дівчиною на ім'я Нарайан Каур з сусіднього села. В них народилося дев'ять дітей. Дружина Сінгха померла 12 років тому в 90-річному віці. У чоловіка є 34 онуки і 64 правнуки. Найстаршому з дітей чоловіка нещодавно виповнилося 78 років.

   У 1965 році чоловік з родиною переїхав до Англії, де майже 25 років пропрацював на ливарному виробництві.

  Попередній матеріал
  Яценюк доручив створити раду експортерів для реалізації угоди про зону вільної торгівлі з ЄС
  Наступний матеріал
  Порошенко змінив принцип призначення керівника Антитерористичного центру