Фото REUTERS

У Варшаві 35 країн домовилися боротися з російською пропагандою

  У Польщі представники 35 країн Європи погодилися, що існує потреба підтримки незалежних джерел інформації російською мовою у країнах "Східного партнерства" та країнах Балтії для протидії російській пропаганді.

  Про це йшлося під час конференції "Вільні і об’єктивні ЗМІ у "Східному партнерстві" і за його межами", яка відбулася в четвер у Варшаві, проінформували у МЗС Польщі та МЗС Латвії, передає "Укрінформ".

  "Ця пропаганда вимагає нашої реакції. Однак нашою відповіддю не може бути контрпропаганда, це мають бути об'єктивні інформаційні програми російською мовою", - наголосив під час конференції глава МЗС Польщі Гжегож Схетина.

  Варшавська конференція була першим кроком у підтримці медійних проектів у країнах, де сильною є російська пропаганда. Черговою фазою буде реалізація рекомендацій, які містяться у звіті Європейської фундації для демократії під назвою "Плюралізм і рівновага в російськомовному медійному просторі", представленому Польщею і Нідерландами на Раді ЄС у закордонних справах у липні. Польща виділить на реалізацію проекту 1 млн євро.

  Глава МЗС Латвії Едгар Рінкевичс підкреслив, що для реалізації проекту протидії російській пропаганді необхідною є міжнародна співпраця з питань стратегічної комунікації, зокрема з НАТО.

  МЗС Латвії зазначає, що ведеться робота зі створення передового центру в Ризі, метою якого буде розвиток якісної журналістики і надання підтримки розслідувальній журналістиці у країнах Балтії та "Східного партнерства".

  Попередній матеріал
  МЗС України обурене анонсованими Росією "виборами" в окупованому Криму
  Наступний матеріал
  До Одеси приїхали близько 200 "автомайданівців"
  Loading...